NABÍDKY TVOŘÍME NA ZÁKLADĚ ZASLANÉ POPTÁVKY.

Jak nakupovat

Vážení zákazníci,

rozhodli jsme se, že naše produkty nabídneme i široké veřejnosti. Nejsme žádná gigantická velkovýrobna. Naše produkty jsou vráběny ručně a s tím souvisí i náš přístup.

Produkty můžete objednat přes E-shop nebo nám napište přímo mail s Vaším požadavkem, který přímo odbavíme. Pokud chcete zakoupit barevné čepice dle Vašeho přání, napište nám obvod hlavy, požadovanou hloubku čepice a barvy jaké máte rádi. Pošleme Vám návrh přímo pro Vás.

Buďte prosím trpěliví a při objednání vyčkejte na potvrzení dostupnosti produktu. Systém není plně zautomatizován proto musíme osobně prověřit dostupnost produktu. Může se stát, že v jeden moment nakoupí dva zákazníci stejný produkt. Proto na tuto skutečnost předem upozorňujeme.Jistě s Vámi budeme komunikovat a Vaši zakázku odbavíme k Vaší spokojenosti. Produkty Vám budou zaslány vždy až po zaplacení.

Háčkované čepice nikdy nejsou stejné. Barevé provedení zobrazené na internetu se může lehce lišit. Každá čepice jej originál.

Zboží si můžete vyzvedávat osobně v Ústí nad Labem v BIKE SPORTU u Hraničáře nebo DOMA V POHODĚ v Pařížské.

Vážíme si Vašeho zájmu o nás. V případě potřeby umíme vyrobit háčkované produkty na zakázku. Počínaje čepicemi, přes široké čelenky, háčkované nákrčníky, topy pro rebelky či háčkované opalovací plavky.

Neváhejte a oslovte nás přímo.

Jistě se domluvíme.

S úctou a láskou

Blistr